تبلیغات
به وبلاگ من خوش اومدید - چاپگرml 1610
دوست داشتن برتر از عشق است... عشق یك جوشش كور است و پیوندی از سر نابینایی! اما دوست داشتن پیوندیست خود آگاه و از روی بصیرت روشن

چاپگرml 1610

شنبه 19 اردیبهشت 1388 08:21 ق.ظ

نویسنده : ابراهیم مانکن
پرینترهای لیزری ML-1610 سامسونگ


سامسونگ كه در حال حاضر بعنوان برترین تولید كننده محصولات LBP بشمار می رود در حال گسترش خط تولید خود در این بخش می باشد تا بتواند با حركت در این عرصه به رشد و حفظ جایگاه سامسونگ در بازار پرینترهای لیزری كمك نماید و باعث كسب موقعیت های ویژه شود .
مدل جدید پرینترهای سامسونگ با نام ML-1610 به جهت حجم كم و ظرافت مورد توجه خاص كاربران قرار گرفته است . سرعت بالای این دستگاه (پرینت 16 برگ در دقیقه ) و همچنین مزایای دیگری از جمله ظرفیت 150 برگ كاغذ و قابلیت پرینت بر روی سایزهای مختلف كاغذ ، كارت ، پاكت ، لیبل ها و ... ، باعث شده است كه نیاز كاربران را برآورده سازد. همچنین این دستگاه دارای پورت USB 1.1می باشد.
جانگ جا لی معاونت تیم بازاریابی معتقد است با تولید پرینترهای لیزری ، سامسونگ بار دیگر توانسته است تكنولوژی برتر خود را معرفی نموده و رهبری بازارهای جهانی را در دست گیرد. وی اضافه می كند پرینترهای لیزری سامسونگ به جهت هماهنگی با مصارف شخصی و خانگی بعنوان محصولات برتر مورد توجه همگان و بخش های مختلف قرار گرفته است و در نشریه PC World توانسته بالاترین آمار رضایت را برای دومین سال پیاپی از آن خود نماید.
لی می گوید: با ورود پرینترهای لیزری سامسونگ جهت مصارف شخصی حركت تازه ای در بازار ایجاد شده و با وجود اطلاعات محدود كاربران از پرینترهای لیزری ، سامسونگ توانست با ارائه محصولی جدید با سایز كوچك توجه مشتریان خود را به بخش LBP معطوف سازد.
این مدل پرینتر به راحتی بر روی كامپیوترها نصب می گردد و دارای یك تونر می باشد كه می توان با فشار یك دكمه باعث صرفه جویی در مصرف تونر تا 40٪ شود . ML-1610 با قیمتی مناسب و همچنین سرعت و كارآیی بالا و حجم مناسب می تواند پاسخگویی نیازهای مشتریان سامسونگ در این بخش گردد.
__________________

www.Amin-Naderi.com
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -